TAJY107K016RNJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 838
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 472
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 4 245
W magazynie: 560
W magazynie: 67
W magazynie: 257
Vishay Sprague
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm