TPSC157K006R0250 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 759
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Vishay Sprague
W magazynie: 140
KEMET
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 250mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC157K006R0250
Numer produktu DigiKey
TPSC157K006R0250-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSC157K006R0250
Opis
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2312
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V