TPSC157K006R0050
Numer produktu DigiKey
478-9110-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9110-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9110-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSC157K006R0050
Opis
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2312
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 50mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V