TPSB476K010A0250 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 41 835
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 132
Vishay Sprague
Vishay Sprague
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne), 1210 250mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJ, TCJ Series
TPSB476K010A0250
Numer produktu DigiKey
TPSB476K010A0250-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSB476K010A0250
Opis
CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
10 V