TPSB476K010R0500
Numer produktu DigiKey
478-4089-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4089-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4089-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSB476K010R0500
Opis
CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne), 1210 500mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V