TPSA684K035Y6000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 706
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
0.68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 6Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSA684K035Y6000
Numer produktu DigiKey
TPSA684K035Y6000-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSA684K035Y6000
Opis
CAP TANT 0.68UF 10% 35V 1206
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
35 V