TAJA684K035RNJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TAJA684K035RNJ |
Opis | CAP TANT 0.68UF 10% 35V 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 8Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TAJA684K035RNJ Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 8Ohm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta A |
Napięcie - znamionowe 35 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |