TCSOPL0J476M8R-ZF9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
KEMET
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 0805 (2012 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TCSOPL0J476M8R-ZF9
Numer produktu DigiKey
478-TCSOPL0J476M8R-ZF9-ND
Producent
Numer produktu producenta
TCSOPL0J476M8R-ZF9
Opis
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
PL
Napięcie - znamionowe
6.3 V