TCSOPL0J476M8R-ZF1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
KEMET
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 0805 (2012 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TCSOPL0J476M8R-ZF1
Numer produktu DigiKey
478-TCSOPL0J476M8R-ZF1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TCSOPL0J476M8R-ZF1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TCSOPL0J476M8R-ZF1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCSOPL0J476M8R-ZF1
Opis
PL- CASE / 476- CAP CODE / POLY
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
PL
Napięcie - znamionowe
6.3 V