TCJY156M025R0090E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
Panasonic Industry
KEMET
KEMET
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 90mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TCJY156M025R0090E
Numer produktu DigiKey
478-TCJY156M025R0090ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TCJY156M025R0090ECT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TCJY156M025R0090EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJY156M025R0090E
Opis
CAP TANT POLY 15UF 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
15 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100kHz