T521V156M025AHE090 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 90mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521V156M025AHE090
Numer produktu DigiKey
399-T521V156M025AHE090TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T521V156M025AHE090
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T521V156M025AHE090 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
15 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V