Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 122
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 796
W magazynie: 354
W magazynie: 875
Vishay Sprague
Vishay Sprague
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 700mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJY476K016RNJ
Numer produktu DigiKey
478-3973-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-3973-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJY476K016RNJ
Opis
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJY476K016RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
16 V