TAJX476K016RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 122
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 796
W magazynie: 354
W magazynie: 875
Vishay Sprague
Vishay Sprague
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJX476K016RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJX476K016RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJX476K016RNJ
Opis
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJX476K016RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
16 V