TAJY156M025RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 796
Vishay Sprague
KEMET
W magazynie: 48
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJY156M025RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJY156M025RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJY156M025RNJ
Opis
CAP TANT 15UF 20% 25V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJY156M025RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
25 V