TAJY156K025RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJY156K025RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJY156K025RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJY156K025RNJ
Opis
CAP TANT 15UF 10% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJY156K025RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V