TAJS224K035RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 684
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 542
Arkusz danych
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
0.22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 18Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJS224K035RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJS224K035RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJS224K035RNJ
Opis
CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJS224K035RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
S
Napięcie - znamionowe
35 V