T494A224K035AT
Numer produktu DigiKey
399-8435-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-8435-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-8435-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T494A224K035AT
Opis
CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 6Ohm
Modele EDA/CAD
T494A224K035AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm