TAJE336M025SNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 106
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 851
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 1 125
Udoskonalony
W magazynie: 0
Similar
Similar
W magazynie: 500
W magazynie: 45
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJE336M025SNJ
Numer produktu DigiKey
TAJE336M025SNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJE336M025SNJ
Opis
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJE336M025SNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
25 V