TAJE336M025RNJ
Numer produktu DigiKey
478-12953-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-12953-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-12953-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJE336M025RNJ
Opis
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TAJE336M025RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
25 V