TAJC476M006SNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 539
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 446
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Similar
Similar
Bezpośrednie
Vishay Sprague
KEMET
Vishay Sprague
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 1,6Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJC476M006SNJ
Numer produktu DigiKey
TAJC476M006SNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJC476M006SNJ
Opis
CAP TANT 47UF 20% 6.3V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJC476M006SNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
6.3 V