THJC476K006RJN
Numer produktu DigiKey
THJC476K006RJN-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
THJC476K006RJN
Opis
CAP TANT 47UF 10% 6.3V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 1,6Ohm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
C
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm przy 100kHz