TAJC335K050ANJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 141
Arkusz danych
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2312 (6032 metryczne) 2,5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJC335K050ANJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJC335K050ANJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJC335K050ANJ
Opis
CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJC335K050ANJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
50 V