TAJC335K050RNJV
Numer produktu DigiKey
478-TAJC335K050RNJVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TAJC335K050RNJVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TAJC335K050RNJVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJC335K050RNJV
Opis
CAP TANT
Szczegółowy opis
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2312 (6032 metryczne) 2,5Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TAJC335K050RNJV Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
50 V