SR215C472KARTR1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 24
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
4700 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR215C472KARTR1
Numer produktu DigiKey
478-SR215C472KARTR1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-SR215C472KARTR1CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SR215C472KARTR1
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)