SR215C472JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR215C472JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR215C472JARTR1
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)