SR215A332FAR
Numer produktu DigiKey
SR215A332FAR-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR215A332FAR
Opis
CAP CER 3300PF 50V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
3300 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±1%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)