SR215A270JAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
TDK
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
W magazynie: 724
KEMET
27 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR215A270JAA
Numer produktu DigiKey
SR215A270JAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR215A270JAA
Opis
CAP CER 27PF 50V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)