SR151A270JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
KEMET
W magazynie: 407
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 3
Murata Electronics
W magazynie: 600
27 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR151A270JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR151A270JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR151A270JARTR1
Opis
CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)