SR072A270JAR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
KEMET
27 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR072A270JAR
Numer produktu DigiKey
SR072A270JAR-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR072A270JAR
Opis
CAP CER 27PF 200V NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)