SR125C223KARTR2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 44
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 950
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR125C223KARTR2
Numer produktu DigiKey
SR125C223KARTR2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR125C223KARTR2
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,150" (3,81mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)