C315C223K5R5TA
Numer produktu DigiKey
399-4169-ND
Producent
Numer produktu producenta
C315C223K5R5TA
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C315C223K5R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,183" (4,66mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)