SR121A471JARTR2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Udoskonalony
KEMET
KEMET
W magazynie: 520
470 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR121A471JARTR2
Numer produktu DigiKey
SR121A471JARTR2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR121A471JARTR2
Opis
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,150" (3,81mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)