SR075E103MAA3244 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 496
Arkusz danych
W magazynie: 448
W magazynie: 18
KEMET
10000 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR075E103MAA3244
Numer produktu DigiKey
SR075E103MAA3244-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR075E103MAA3244
Opis
CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR075E103MAA3244 Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)