SR155E103MAR
Numer produktu DigiKey
478-4853-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR155E103MAR
Opis
CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)