SR075C223KAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 44
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 337
TDK
TDK
W magazynie: 950
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR075C223KAA
Numer produktu DigiKey
SR075C223KAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR075C223KAA
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR075C223KAA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)