SR071C222KAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
W magazynie: 815
W magazynie: 269
KEMET
TDK
TDK
2200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR071C222KAA
Numer produktu DigiKey
SR071C222KAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR071C222KAA
Opis
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR071C222KAA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)