C317C222K1R5TA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 352
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 4 948
Arkusz danych
W magazynie: 329
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
2200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C317C222K1R5TA
Numer produktu DigiKey
399-4224-ND
Producent
Numer produktu producenta
C317C222K1R5TA
Opis
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C317C222K1R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)