SF14-1575F5UUP1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
1,57542GHz Częstotliwość GPS Filtr RF SAW (akustycznej fali powierzchniowej o częstotliwości radiowej) 0,8dB 3MHz pasmo 5-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SF14-1575F5UUP1
Numer produktu DigiKey
478-SF14-1575F5UUP1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-SF14-1575F5UUP1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-SF14-1575F5UUP1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF14-1575F5UUP1
Opis
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Tłumienność
0,8dB
Producent
KYOCERA AVX
Zastosowania
GPS
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
5-SMD, brak odprowadzenia
Status części
Aktywny
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Częstotliwość - środkowa
1,57542GHz
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,043" (1,40mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
3MHz