Ilustracja dla SF14-1575F5UUR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SF14-1575F5UUR1
Numer produktu DigiKey
478-SF14-1575F5UUR1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-SF14-1575F5UUR1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-SF14-1575F5UUR1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF14-1575F5UUR1
Opis
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,57542GHz Częstotliwość GPS Filtr RF SAW (akustycznej fali powierzchniowej o częstotliwości radiowej) 0,45dB 2MHz pasmo 5-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Tłumienność
0,45dB
Producent
KYOCERA AVX
Zastosowania
GPS
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
5-SMD, brak odprowadzenia
Status części
Aktywny
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Częstotliwość - środkowa
1,57542GHz
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,043" (1,40mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
2MHz