RPF1015331M050K
Numer produktu DigiKey
478-RPF1015331M050KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-RPF1015331M050KTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RPF1015331M050K
Opis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 50V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 22mOhm 5000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.7 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
50 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
22mOhm