A759PY337M1JAAE042
Numer produktu DigiKey
399-16573-ND
Producent
Numer produktu producenta
A759PY337M1JAAE042
Opis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 63V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 42mOhm 2000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A759PY337M1JAAE042 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
201.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.03 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,512" (13,00mm)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
63 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
42mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C