MR075C105KAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 220
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 662
Similar
W magazynie: 0
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
KEMET
W magazynie: 468
KEMET
W magazynie: 48
W magazynie: 77
Ilustracja dla MR075C105KAA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MR075C105KAA
Numer produktu DigiKey
MR075C105KAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR075C105KAA
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,490" x 0,140" (12,44mm x 3,55mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,490" (12,44mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,400" (10,16mm)