Ilustracja dla MR071C105KAA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MR071C105KAA
Numer produktu DigiKey
MR071C105KAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR071C105KAA
Opis
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,490" x 0,140" (12,44mm x 3,55mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,490" (12,44mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,400" (10,16mm)