KT2016A26000ECW18TLG
Numer produktu DigiKey
478-KT2016A26000ECW18TLG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KT2016A26000ECW18TLG
Opis
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,8V
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KT2016A26000ECW18TLG Modele
Kategoria
Wyjście
Obcięta sinusoida
Prod.
Napięcie - zasilania
1,8V
Seria
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Status części
Nieaktualne
Prąd - zasilania (maks.)
2mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)