KGQ05FCG1H5R6BN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 365
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
5.6 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGQ05FCG1H5R6BN
Numer produktu DigiKey
478-KGQ05FCG1H5R6BNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ05FCG1H5R6BN
Opis
CAP CER MICROWAVE
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGQ05FCG1H5R6BN Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)