04025U5R6B4T2A
Numer produktu DigiKey
478-KAQ05ACG1H5R6BHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAQ05ACG1H5R6BHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAQ05ACG1H5R6BHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
04025U5R6B4T2A
Opis
CAP CER MICROWAVE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.6 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
04025U5R6B4T2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Bardzo niski poziom ESR
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)