KGM43BCG3U101JV nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 2 275
Arkusz danych
Similar
KEMET
100 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Ceramic 1812
KGM43BCG3U101JV
Numer produktu DigiKey
478-KGM43BCG3U101JVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM43BCG3U101JVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM43BCG3U101JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM43BCG3U101JV
Opis
CAP CER 100PF 3KV C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM43BCG3U101JV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,126" (4,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)