KGM32RR72D123KU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
0.012 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32RR72D123KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32RR72D123KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM32RR72D123KU
Opis
CAP CER 0.012UF 200V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM32RR72D123KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)