1210J2500123JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
0.012 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J2500123JXT
Numer produktu DigiKey
1210J2500123JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J2500123JXT
Opis
CAP CER 0.012UF 250V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210J2500123JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)