KGM32RR72A683KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 965
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Bezpośrednie
YAGEO
Udoskonalony
KEMET
Similar
Murata Electronics
0.068 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32RR72A683KL
Numer produktu DigiKey
478-KGM32RR72A683KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM32RR72A683KL
Opis
CAP CER 0.068UF 100V X7R 1210
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)